Emet Termal

0 (274) 271 79 32Bilgi ve Rezervasyon0 (530) 958 93 22Bilgi ve Rezervasyon

Hakkımızda

Otel içerisinde hamam, 3 adet aile hamamı, sauna, fitness center, 300 kişilik toplantı salonu, oyun salonları, masa tenisi, lobi bar, 200 kişilik cafe restaurant, masaj odaları sizleri rahatlatırken, otel bahçesinde yetiştirilen organik sebzelerle, yöresel leziz yemeklerin de tadını çıkaracaksınız.

Tesis içerisinde yer alan Türk hamamı, Kapalı Yüzme havuzu, Anfi tiyatro, çam ağaçları altında yürüyüş parkuru, yeşillikler içerisinde Değirmen Cafe ve Divan Cafe Bistro da kahvenizi yudumlarkeen doyumsuz kuş sesleriyle, bol oksijenin rahatlığını hissedeceksiniz.

Hiçbir yerde göremeyeceğiniz doğal olarak ayaklarınızın altında kaynayan 37 derece sıcaklıktaki yosunlu suyun terleterek zayıflatma özelliği sizlere rahatlık verirken, yosunun insan vücuduna sağladığı güzelliği hissederek yosun havuzundan ayrılamayacaksınız.

Emet Termal Resort Otel Yerli Ve Yabancı Turistlerin Gözdesi

Kütahya Emet ilçesi, şifa arayan yerli ve yabancı yabancı turistlerin akınına uğruyor.

Özellikle, İran, Irak, Almanya, Fransa ve Avusturyalı turistler, termal suları tercih ediyor.

Dört farklı şifalı termal suları bünyesinde bulunan, Emet Termal Resort Otel, hem hastalıklarına deva arayan hastaların hem de sonbaharın sakinliğini, güzelliğini yaşamak, yazın yorgunluğunu termal sularla atmak isteyen ailelerin ilgi odağı haline geldi.

Türkiye’de, Kütahya Emet Termal Resort ve Spa dışında başka hiçbir yerde bulunmayan ve 24 saat yosun üreten, doğal termal yosun havuzu ise tatilcilerin gözdesi konumunda, doğal yosunları sayesinde iltihabi kadın hastalıkları, eklem ağrıları, akne ve sivilce sorunu, sedef, bel ve boyun fıtığı ile vücudumuzda bulunan ve parçalanması çok zor olan yağların erimesine kadar bir çok faydası bulunan yosun havuzlarında şifa bulmak için dünyanın dört bir yanından turistler, Emet ilçesine akın ediyor.

Yurt dışında birçok enstitüde tedaviyi destekleyici ve cilt bakımı için hazırlanan ürünlerin içinde kullanılan bu yosun, Türkiye’de ise kaynağında tamamen doğal olarak, yer altından 39 derece sıcaklıkta kaynayan termal su ve güneşin buluşması ile kendiliğinden oluşuyor.

SİZİ ARAYALIM

Otelimiz hakkında merak ettiğiniz tüm konular için sizi arayalım mı?